Polsko-Niemiecki Dzień Sektora Ochrony Zdrowia – konferencja i spotkania b2b online - 11.02.2021 r.

27/01/2021

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu zaprasza firmy z sektora ochrony zdrowia do udziału w wirtualnych rozmowach B2B podczas wydarzenia „Polsko-Niemiecki Dzień Sektora Ochrony Zdrowia” w dniu 11 lutego 2021 r.

Wydarzenie skierowane jest do firm, instytucji, ośrodków badawczych, szpitali, informatyków i dostawców rozwiązań w całym łańcuchu sektora ochrony zdrowia.

Wydarzenie składa się z konferencji oraz spotkań brokerskich. Konferencja przybliży aktualny stan sektora ochrony zdrowia w Polsce i Brandenburgii. Doświadczeni prelegenci przedstawią wyzwania, możliwości oraz ramy polityczne i społeczne tego obszaru biznesowego.

Wirtualne rozmowy B2B to prosty i szybki sposób na odbycie spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Są to trwające 20-30 minut wideorozmowy on-line, umówione wcześniej przez platformę b2match.

Wydarzenie skupia się na następujących obszarach:

- laboratoria medyczne i technolodzy;

- optycy, stomatolodzy, ratownicy medyczni, farmaceuci;

- producenci i dostawcy sprzętu medycznego;

- użytkownicy końcowi: szpitale, gabinety lekarskie, lekarze itp.;

- aplikacje informatyczne;

- naukowcy;

- towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych.

Rejestracja i więcej informacji na stronie: https://healthcare-dialogue-2021.b2match.io/


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.