Współpraca w dziedzinie transformacji cyfrowej między UE i Indiami.

22/01/2021

Zapraszamy na wirtualne sesje networkingowe B2B dla firm z branż:

- produkcja przemysłowa,
- motoryzacja,
- handel detaliczny,
- opieka zdrowotna & BFSI,

które chcą wprowadzić na rynek inteligentną gamę produktów i usług, w celu nawiązania współpracy z indyjskimi firmami zajmującymi się technologiami cyfrowymi oferującymi zaufane rozwiązania.

W ciągu najbliższych 3 miesięcy będziemy organizować 3 sesje networkingowe. Najbliższa sesja odbędzie się 23 i 24 lutego 2021 roku. Europejskie firmy mogą zarejestrować się i udostępnić swoje wymagania dotyczące współpracy technologicznej za pomocą tego formularza - https://forms.gle/xyJkPLDaJ6qjmxPd9

Będziemy organizować wirtualne wydarzenia networkingowe promujące współpracę cyfrową Indie-Europa, aby wspierać europejskie firmy w ich potrzebach związanych z cyfryzacją i transformacją poprzez ułatwianie interakcji z ekspertami z wiodących indyjskich firm IT z przestrzeni cyfrowej poprzez spotkania B2B (przewidujemy 4-5 spotkań dla każdej z europejskich firm).

Kto może uczestniczyć z Europy? Duże organizacje, MŚP i małe firm z branży motoryzacyjnej / mobilnej, energetycznej, morskiej, wodnej, spożywczej / rolniczej, lotniczej, przemysłowej, BFSI, farmaceutycznej, CPG, handlu detalicznego, opieki zdrowotnej, logistyki produkcji i innych powiązanych sektorów.

« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.