CONTACT "denkmal" – międzynarodowa giełda kooperacyjna 6 listopada 2020 roku o godz. 10:00 – 20:00
14/09/2020
Targi denkmal stanowią od swojej premiery, która miała miejsce w 1994 roku, najważniejsze spotkanie dla branży ochrony i zachowania zabytków w Europie. Organizowane są w Lipsku w cyklu dwuletnim pod patronatem UNESCO, a ich oferta skierowana jest do architektów, planistów, przedstawicieli gmin i samorządów oraz restauratorów i konserwatorów, a także inwestorów prywatnych i instytucjonalnych oraz generalnych wykonawców.
Jako wiodące w Europie 3-dniowe spotkanie specjalistów z branży i osób prywatnych zainteresowanych tematyką ochrony i zachowania zabytków, w tym zabytkowych budowli, zabytków przemysłowych, zabytkowych ogrodów oraz zabytków kultury i sztuki, a także restauracji oraz rewitalizacji miast, targi denkmal stanowią idealną platformę wspierającą nawiązywanie międzynarodowych kontaktów biznesowych.
W ostatniej edycji międzynarodowej giełdy CONTACT w 2018 roku udział wzięły przedsiębiorstwa i instytucje z takich krajów jak: Chiny, Niemcy, Francja, Gruzja, Włochy, Litwa, Polska oraz Republika Czeska.
Sześć dotychczasowych
edycji giełdy kooperacji spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników. W
2020 roku kolejna jej edycja odbędzie się w rozbudowanym formacie. Giełda
Kooperacji CONTACT „denkmal” – Networking & Matchmaking organizowana jest
przez Izbę Rzemieślniczą w Lipsku oraz Leipziger Messe we współpracy z Izbą
Rzemieślniczą
w Dreźnie. Jej organizacja wspierana jest także przez Izbę Rzemieślniczą
Chemnitz, IOSax
w Saksonii oraz spółkę Bayern Handwerk International GmbH.
Dla polskich uczestników, zarówno wystawców, jak i odwiedzających, udział w giełdzie jest bezpłatny. Każda firma uczestnicząca w giełdzie otrzymuje bezpłatny bilet wstępu na targi oraz pomoc tłumacza podczas rozmów kooperacyjnych.
REJESTRACJA
W celu zgłoszenia udziału prosimy o uzupełnienie online formularza profilu firmy, który znajduje się na: www.hwk-leipzig.de/contact-denkmal.
« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.