Bezpłatna międzynarodowa giełda kooperacyjna online pt. “Startups going international” - 2 września 2020 r.

29/06/2020

Zapraszamy startupy i doświadczone firmy z województwa opolskiego w dniu 2 września 2020 r. do udziału w bezpłatnych międzynarodowych spotkaniach online. Podczas giełdy nie ma ograniczenia branżowego. Wydarzenie ma na celu nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, wymianę doświadczeń oraz zdobycie wiedzy i inspiracji do dalszego rozwoju swojej firmy.
 
W spotkaniach wezmą udział przedsiębiorcy (startupy oraz doświadczone firmy) m.in. z Niemiec, Indii, Bułgarii, Irlandii, Rumunii. 
 
To niepowtarzalna okazja do nawiązania współpracy z firmami z wielu krajów Europy i świata bez wychodzenia z domu i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów!
 
Zarejestruj się. Stwórz profil swojej firmy, zaprezentuj swoje produkty, projekty, usługi lub potrzeby biznesowe, określ czego i kogo szukasz do współpracy i umów się na spotkania online 1:1. Każde spotkanie potrwa 15 minut. 
Udział jest bezpłatny.
 
Rejestracja trwa do dnia 31 sierpnia 2020 r.
Szczegóły: https://start-ups-going-international.b2match.io/  

Partnerzy m.in.:
IHK Magdeburg
Technologietransfer und Innovationsfoerderung Magdeburg GmbH
Park Naukowo-Technologiczny w Opolu
Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Opole
Izba Gospodarcza "Śląsk"

Agenda

« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.