Bezpłatne konsultacje nt. Zarządzania ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej w czasie pandemii.

04/05/2020

Zapraszamy firmy do udziału w bezpłatnych indywidualnych konsultacjach telefonicznych nt. Zarządzania ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej w czasie pandemii.

Konsultacje odbędą się w dniach i w godzinach ustalonych indywidualnie  z przedsiębiorcami.

Konsultacje skierowane są do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Konsultacje poprowadzi Pan Jacek Maliszewski – Główny Ekonomista firmy DMK. Pan Jacek od wielu lat prowadzi szkolenia dla importerów i eksporterów z technik zarządzania ryzykiem kursowym. Pomaga importerom i eksporterom profesjonalnie zarządzać ryzykiem walutowym.

Udział w konsultacjach można zgłosić do dnia 10 maja 2020 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl. O udziale w konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. 

 
 
Konsultacje są finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014–2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.

« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.