Bezpłatne szkolenie i konsultacje on-line nt. Tarczy Antykryzysowej

20/04/2020

Zapraszamy firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu on- line/indywidualnych konsultacjach on-line pt. Tarcza Antykryzysowa – wsparcie dla przedsiębiorców działających na rynku krajowym oraz międzynarodowym w czasie pandemii wirusa COVID-19

Szkolenie odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2020 r. w godz. od 10.00 do 13.00 (przerwa od 11.30 do 11.45). Indywidualne konsultacje odbędą się w dniu 29 kwietnia w godzinach indywidualnie ustalonych z przedsiębiorcami.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia.

Szkolenie/indywidualne konsultacje skierowane są do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Prowadzący:

Łukasz Żak – prawnik, specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

Udział w szkoleniu/indywidualnych konsultacjach można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 25 kwietnia 2020 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl. O udziale w szkoleniu/indywidualnych konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu/indywidualnych konsultacjach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Szkolenie/indywidualne konsultacje są finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014–2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju. 

Program szkolenia

Formularz rejestracyjny


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.