Bezpłatne szkolenie on-line pt. Jak zorganizować pracę zdalną w firmie w czasach epidemii?

09/04/2020

Zapraszamy firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line pt. Jak zorganizować pracę zdalną w firmie w czasach epidemii?

Szkolenie odbędzie się w dniu 21.04.2020 r. w godz. od 12.00 do 13.30.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu.  Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia.

Szkolenie skierowane są do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Z naszego szkolenia dowiesz się m.in.:

- jak sprawnie odbywać spotkania online,

- jak podpisywać umowy online,

- jak odpowiadać z domu na maila firmowego,

- jak pracować na uwspólnionych dokumentach programów Excel i Word,

- jak zdalnie zarządzać innym komputerem,

- jak sprawnie komunikować się online w firmie,

- jak wysłać paczkę bądź list bez wychodzenia z domu.

 

Ekspert prowadzący szkolenie:

Mateusz Biernacki współwłaściciel, dyrektor ds. zarządzania i marketingu w firmie RekinySukcesu.pl zajmującej się marketingiem kreatywnym. Specjalista w zakresie mechanizmów reklamowych (m.in. Google Adwords), narzędzi mierzenia efektywności marketingu online (w tym Google Analytics),
a także tworzenia nowych kanałów dotarcia do Klienta. Prowadził liczne szkolenia z zakresu marketingu internetowego m.in. dla mBanku oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest twórcą filmów na Youtubie z cyklu #PoradnikMarketingowy.

Udział w szkoleniu można zgłosić  do 17 kwietnia 2020 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Szkolenie finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014–2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.