Szkolenie on-line pt. "Podatek VAT w obrocie międzynarodowym" - 15 i 16 kwietnia 2020 r.

02/04/2020

Serdecznie zapraszamy firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line pt."Podatek VAT w obrocie międzynarodowym – zmiany od 2020 roku", które odbędzie się w dniach 15 i 16 kwietnia 2020 r. w godz. od 10.00 do 13.10.

Szkolenie on-line skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Prowadzący: Hubert Grzyb - doradca podatkowy, adwokat. Założyciel kancelarii HGtax specjalizującej się w prawie podatkowym. Ekspert w zakresie podatku od towarów i usług (VAT). 

Udział w szkoleniu on-line można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 8 kwietnia 2020 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu on-line mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.     

Szkolenie finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014 – 2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.   


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.