Bezpłatne szkolenie nt. "Jak sprzedawać za granicę przez Internet - z małą pomocą od Google"

08/01/2020

Szanowni Państwo,
 
zapraszamy w dniu 28.01.2020 w godz. 10.00 do 12.00 przedsiębiorców z sektora MŚP z województwa opolskiego na bezpłatne szkolenie pt. „Jak sprzedawać za granicę przez Internet - z małą pomocą od Google”. Szkolenie odbędzie się w Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu (ul. Damrota 4, III p.).
 
Podczas warsztatów pokażemy, jak za pomocą bezpłatnych narzędzi dostępnych dla każdego przedsiębiorcy rozpocząć lub usprawnić ekspansję zagraniczną swojej firmy.
Udział w szkoleniu pozwoli Państwu odpowiedzieć na pytania:
- czy moja firma jest gotowa do ekspansji zagranicznej?
- w jaki sposób ocenić potencjał rynków zagranicznych?
- jakie oczekiwania mają klienci na interesujących mnie rynkach?
- o czym trzeba pamiętać przy wejściu na nowe rynki?
 
W czasie szkolenia pokażemy z bliska i na praktycznych przykładach wykorzystanie:
- Market Finder, czyli narzędzie wspierające eksporterów w planowaniu i realizacji ekspansji zagranicznej,
- często używane przez marketerów narzędzia takie jak Google Trends czy Google Analytics ale tym razem w zastosowaniach pomocnych eksporterom lub firmom planującym ekspansję zagraniczną.
Zaprezentujemy na przykład specjalny przygotowany przez nasz zespół panel Google Analytics, który każdy może założyć na swoim koncie po to żeby przyjrzeć się bliżej zwyczajom odwiedzających z zagranicy. 
 
Zapisy do dnia 22 stycznia 2020 r. na adres e-mail: m.stylska@spp.opole.pl
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy  w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.  

« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.