Bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców pt. „Swoboda przepływu pracowników i prawo pracy w kontekście zmian po brexicie”

08/11/2019

Szanowni Państwo,

w dniu 14 listopada 2019 r. ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości planuje zorganizować bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców pt. „Swoboda przepływu pracowników i prawo pracy w  kontekście zmian po brexicie”, w ramach którego doświadczony prawnik przedstawi możliwe następstwa zmian, jakie pojawią się po wystąpieniu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.  Szkolenie ukierunkowane będzie na konsekwencje brexitu w stosowaniu prawa pracy oraz swobody przepływu pracowników przez polskich przedsiębiorców, w relacji z Wielką Brytanią.

Seminarium odbędzie się w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 58, przy ul. Ogrodowej 58. Przewidywana jest także transmisja on-line całego wydarzenia.

Więcej informacji o seminarium oraz możliwość zarejestrowania się znajdziecie Państwo pod adresem: https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=221

 

Zapraszam serdecznie!

 


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.