Szkolenie "Niemiecki rynek bez tajemnic" 26.03.2019 r.

08/03/2019

Szanowni Państwo,

Ośrodek Enterprises Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu oraz indywidualnych konsultacjach pt: „Niemiecki rynek bez tajemnic, które odbędzie się w dniach 25-26.03.2019 r. w siedzibie Stowarzyszenia „Promocja Przedsiębiorczości” przy ul. Damrota 4, III piętro w Opolu od godz. 9:00 do godz. 15:00.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu wszystkie firmy, które już prowadzą działalność na konkretnych rynkach zagranicznych i chciałyby rozszerzyć obszar działania na rynek niemiecki,  jak również te firmy, które dopiero planują realizację kontraktów w Niemczech i chciałyby się upewnić, że są dobrze do tego przygotowane.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Szkolenie poprowadzi pan Łukasz Żak - prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Od ponad 12 lat podejmuje działania wspierające polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych. Przez ponad dekadę był zaangażowany w projekty Komisji Europejskiej wspierające rozwój firm na rynkach UE i EOG Euro Info Centre i Enterprise Europe Network. Doradzał kilkudziesięciu firmom z sektora budowlanego, przemysłowego czy handlowego, skutecznie wspierając ich działalność na rynkach zagranicznych m.in. w takich krajach jak Niemcy, Dania, Austria, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania, Szwecja czy Norwegia. Ekspert ds. współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan. Od sierpnia 2016 roku jest również ekspertem w ramach Inicjatywy Lubuska Akademia Rozwoju. Realizował szkolenia dla przedsiębiorców oraz podmiotów.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 19 marca 2019 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl. Po tej dacie zostaną Państwo poinformowani o zakwalifikowaniu się na listę uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu i konsultacjach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Szkolenie i konsultacje finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014 – 2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. 


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.