Międzynarodowe Targi Przemysłowe HANNOVER MESSE 2019

23/01/2019

Konsorcjum West Poland sieci Enterprise Europe Network działające w województwach: dolnośląskim, opolskim,  lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim,  jako partner imprezy, serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w Międzynarodowych Giełdach Kooperacyjnych, które będą  towarzyszyć największym na świecie targom przemysłowym Hannover Messe.

Giełdy to uprzednio zaaranżowane rozmowy biznesowe, które z reguły trwają od 20 do 30 minut i odbywają się wg  wcześniej ustalonego harmonogramu. Takie spotkania pozwalają na wstępną prezentację i zapoznanie się z ofertą potencjalnych partnerów biznesowych, technologicznych i badawczych.

Impreza przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów oferujących swoje produkty i usługi szeroko pojętej branży przemysłowej, w szczególności w dziedzinie: rozwiązań przemysłu 4.0 i Smart Factory,  rozwiązań software i hardware IT/ICT dla przemysłu, drukowania w technologii 3D, produkcji przemysłowej, obróbki skrawaniem, obróbki powierzchniowej, fotowoltaiki, energii wiatrowej i wodnej, zarządzania energią, automatyki przemysłowej i urządzeń pomiarowych oraz robotyki.

Jeśli poszukują Państwo nowych kontaktów, odbiorców produktów/usług, podwykonawców, dostawców, partnerów do projektów badawczych i technologicznych zapraszamy do rejestracji do 15 lutego br., wówczas udział w imprezach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje na temat profilu giełd kooperacyjnych oraz zasad uczestnictwa w nich, dostępne są w ulotkach do pobrania oraz na ich stronach internetowych:

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych HANNOVER MESSE 2019

http://www.b2fair.com/hannovermesse2019

>>> ulotka 

Spotkania brokerskie Technology & Business Cooperation Days, HANNOVER MESSE 2019

https://technology-business-cooperation-days.b2match.io

>>> ulotka 

 


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.