Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna towarzysząca targom BUD-GRYF i ENERGIA 2015

06/02/2015

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP w Szczecinie, już po raz siódmy zaprasza do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej towarzyszącej targom BUD-GRYF i ENERGIA 2015.

Jak zwykle impreza odbędzie się w pierwszym dniu targów tj. 27 marca, w sali A na halach targowych MTS przy ul. Struga 6-8. Udział w giełdzie jest bezpłatny z uwagi na dofinansowanie z UE.

 

Ośrodek proponuje Państwu już teraz pomyśleć o możliwości nawiązania nowych kontaktów gospodarczych w 2015r.  W związku z powyższym,  z ogromną przyjemnością zachęcam do rejestracji udziału w imprezie

Platforma rejestracyjna o zmienionym i bardziej przyjaznym użytkownikom wyglądzie już czeka na Państwa oferty: www.b2match.eu/budgryf2015  Językiem spotkań b2b jest j. angielski, stąd prośba o uzupełnienie profilu firmy w j. angielskim.

W poprzednich latach w giełdzie uczestniczyły firmy z Niemiec, Finlandii, Czech, Szwecji czy Turcji.

 

Jeśli ktoś z Państwa brał udział w poprzednich edycjach imprezy, proszę o informacje, czy chcą Państwo zduplikować stary profil z poprzednich lat. Wówczas podeślę do niego link i sprawdzicie, czy chcecie dokonać ewentualnych zmian.

 

Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie uczestniczyli w giełdzie, krótkie wyjaśnienie:  są to uprzednio zaaranżowane 30-minutowe rozmowy stolikowe z potencjalnymi partnerami biznesowymi z Polski i z zagranicy. To taki speed-dating dla przedsiębiorców, którzy poszukują partnerów do współpracy, dostawców, dystrybutorów, klientów, podwykonawców i odbiorców usług i produktów. Jeśli reprezentują Państwo sektor budowlany bądź energetyczny, które są tutaj rozumiane bardzo szeroko ( wykaz branżowy) lub też mają Państwo coś do zaoferowania dla w/w sektorów zachęcamy do zapisów.

 

Im wcześniej umieszczą Państwo swój profil tym większe szanse na promocję firmy i znalezienie właściwych partnerów do współpracy!

Jeszcze nieprzekonanym proponuję obejrzeć video clip, który nagraliśmy podczas jednej z imprez.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt (k.mecinska@zsrg.szczecin.pl, 91 433 02 20)


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.