Polish Business Awards 2014

23/09/2014

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Polish Business Awards 2014.

W tym roku odbędzie się już trzecia edycja konkursu, w której Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Wilnie nagrodzi firmy osiągające sukcesy w polsko-litewskiej współpracy gospodarczej. Laureatów wybierze profesjonalne i niezależne Jury

W tym roku każdy może nominować firmy, spośród których Jury, składające się z 5 znaczących postaci świata mediów, biznesu i nauki z Litwy i Polski, wybierze laureatów tegorocznej Edycji. Wystarczy wypełnić formularz ze strony  http://www.een.org.pl/index.php/handel-zagraniczny---spis/articles/polish_business_awards_2014.html i przesłać go na adres Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji: vilnius@trade.gov.pl.

Jedna osoba może zgłosić kilka Nominacji. Na zgłoszenia kandydatów do udziału w konkursie czekamy do dnia 15.10.2014 r. do godz. 9:00 CET.

Nominować można do nagrody w 6 kategoriach:

1)     Inwestycja roku. W kategorii tej nagrodzona zostanie największa inwestycja polska na Litwie lub inwestycja litewska w Polsce w ciągu ostatniego roku.

2)     Debiut roku. W kategorii tej nagrodzony zostanie najlepsze wejście polskiej firmy/marki na rynek w 2014 roku.

3)     Transakcja roku. W tej kategorii nagrodzona zostanie najciekawsza biznesowo transakcja handlowa polskiej firmy na rynku litewskim w ciągu ostatniego roku.

4)     Sukces rynkowy. W tej kategorii nagrodzony zostanie długoterminowy sukces polskiej firmy na rynku litewskim, z uwzględnieniem udziału w rynku, stabilności przychodów, sympatii klientów, itp.

5)     Sukces rynkowy małego przedsiębiorcy. W tej kategorii nagrodzony zostanie mały lub średni przedsiębiorca w rozumieniu ustawy z 2 lipca 2004r. o swobodzie działalności gospodarczej, który odniósł sukces na rynku litewskim, z uwzględnieniem osiągniętej pozycji na rynku, stabilności przychodów, sympatii klientów, itp.

6)     Dystrybutor roku. W tej kategorii Jury wyróżni litewskiego dystrybutora polskich produktów, który w tej dziedzinie odnosi największe sukcesy.

Patronat nad konkursem objął Wicepremier RP, Minister Gospodarki RP Janusz Piechociński.

Zapraszamy wszystkie firmy działające w obszarze polsko-litewskiej współpracy gospodarczej do udziału w konkursie, a także do typowania i rekomendowania kandydatów  do konkursu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie, vilnius@trade.gov.pl


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.