Bezpłatne warsztaty „Export i import towarów oraz transgraniczne świadczenie usług – VAT w transakcjach międzynarodowych” 16.09.2014 r.

04/09/2014

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty pn.  Export i import towarów oraz transgraniczne świadczenie usług – VAT w transakcjach międzynarodowych,  które odbędą się 16.09.2014 r. w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Damrota 4, III piętro w Opolu.

Warsztaty skierowane są do przedsiębiorstw z sektora MSP z woj. opolskiego.

W trakcie warsztatów omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • Eksport i import towarów – zakres zmian obowiązujących od 1.04.2013 r. oraz bieżące problemy,
  • Świadczenie i nabywanie usług w obrocie międzynarodowym,
  • Ewidencjonowanie świadczenia i nabywania usług

Warsztaty poprowadzi wieloletni wykładowca i praktyk z tej dziedziny, akredytowany trener wewnętrzny administracji skarbowej-  pan Robert Matusiak, starszy komisarz skarbowy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu.

W trakcie warsztatów zapewniamy wyżywienie w formie lunchu.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 11 września 2014 r. na adres e-mail: j.wasiel@spp.opole.pl  

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

- Nazwa firmy,

- Imię i nazwisko uczestnika warsztatów,

- telefon kontaktowy

- e-mail kontaktowy

Liczba miejsc ograniczona do 20 osób. Po tej dacie zostaną Państwo poinformowani o zakwalifikowaniu się na listę uczestników.

Warsztaty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Programu Ramowego na rzecz Konkurencyjności i Innowacji (CIP) oraz budżet Państwa.

 


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.