IX Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE-Chiny, 21-23 października 2014 r.

18/08/2014

Ośrodki Enterprise Europe Network w Polsce Zachodniej mają zaszczyt zaprosić Państwa w imieniu wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej Antonio Tajaniego do wzięcia udziału w IX Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE-Chiny, które odbędzie się w Chengdu, w stolicy prowincji Syczuan w dniach 21-23 października 2014 r. Forum to zostało przygotowane z myślą o branży biofarmaceutycznej, ochrony środowiska, energii odnawialnej, lotniczej, spożywczej oraz IT.

Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej odbywać się już będzie po raz 9. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 1500 przedsiębiorstw, organizacji, samorządów, uczelni oraz instytutów badawczych z Unii Europejskiej. Ze strony chińskiej liczba ta sięga powyżej 3000. Forum to stanowi platformę współpracy pomiędzy UE a Chinami. Uczestnikami Forum będą eksperci, naukowcy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele administracji rządowej z UE i Chin, którzy będą dzielić się najnowszymi informacjami, osiągnięciami technologicznymi jak również praktycznymi doświadczeniami z danych sektorów.

W ramach uczestnictwa w Forum dla firm i organizacji zostało udostępnione 1000 m2w celu prezentacji produktów oraz najnowszych technologii.

Spotkania B2B

Spotkania B2B to jedna z najważniejszych części programu. W poprzednich 8 edycjach giełd kooperacyjnych odbyło się ponad 10 000 spotkań B2B. Spotkania dostosowane są do indywidualnych potrzeb biorących w nich udział przedsiębiorców, instytutów badawczych oraz administracji publicznej. Umówienie spotkań odbywa się poprzez stronę internetową:

https://www.b2match.eu/ninth-eu-china-cooperation-fair

Wizyty studyjne

Podczas Forum zostaną zorganizowane wizyty studyjne w miejscowych firmach oraz parkach technologicznych. Pozwolą one na lepsze poznanie lokalnego środowiska biznesowego.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą IX Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej.

Koszty uczestnictwa – 100 Euro/osoba, pokrywające:

• Udział w Forum
• Spotkania B2B
• Wizyty studyjne
• Tłumacz angielsko – chiński
• Wyżywienie (powitalny koktajl, uroczysta kolacja, lunche biznesowe)
• Katalog firm uczestniczących w Forum
• Pakiet informacyjny
• Odbiór z lotniska w wybranych godzinach.
Przelot: 4500 – 7000 zł
Hotel: Lista polecanych hoteli wraz z cenami zostaną podane w najbliższym czasie (ok. 100-120 Euro/noc)
Wiza do Chin – 220 zł

IX Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE-Chiny jest częścią inicjatywy Wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej, p. Antonio Tajaniego pod nazwą „Missions for Growth”.

Szczegółowe informacje nt. Mission for Growth do Chin znajdują się: http://ec.europa.eu/enterprise/initiatives/mission-growth/missions-for-growth/daniel-calleja/asia/china/index_en.htm

Rejestracja udziału w misji odbywa się poprzez rejestrację online: http://ec.europa.eu/enterprise/initiatives/mission-growth/missions-for-growth/daniel-calleja/asia/china/registration-form_en.htm

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP w Szczecinie. Dodatkowych informacji udziela:

Alicja Wiglusz

e-mail: a.wiglusz@zsrg.szczecin.pl
tel.: 091 433 02 20


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.