Giełda kooperacyjna Future Match 2012 na targach CeBIT – Hanower 6-10 marca 2012 r.

16/01/2012

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału przedstawicieli firm, instytutów badawczych, szkół wyższych, instytucji publicznych w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Future Match 2012 na targach technologii informacyjnych, telekomunikacyjnych i elektroniki konsumenckiej CeBIT 2012 odbywających się w  dniach 6-10 marca 2012 r. w Hanowerze.  

DLA KOGO?

Giełda dedykowana jest przedsiębiorcom i instytucjom, których zakres działalności obejmuje:

  • profesjonalne rozwiązania ICT dla biznesu;
  • działalność badawczo-rozwojową w zakresie innowacyjnych rozwiązań ICT;
  • rozwiązania ICT dla klientów indywidualnych;
  • rozwiązania ICT dla sektora publicznego.

FUTURE MATCH

Giełda kooperacyjna Future Match towarzyszy targom CeBIT od 1999 roku. Pozwala ona wystawcom i zwiedzającym znaleźć partnerów biznesowych m.in. w zakresie kooperacji technologicznej, badań i rozwoju, produkcji, marketingu, współpracy w formie joint venture czy licencji. W 2011 roku w giełdzie kooperacyjnej Future Match wzięło udział 263 uczestników z 35 krajów.  W ramach giełdy odbyło się 1140 spotkań.  Do udziału w tegorocznej edycji Future Match zapraszamy przedsiębiorców, instytucje, uczelnie i ośrodki badawcze związane z sektorem ICT.  

 

 

Więcej informacji: www.een.org.pl/index.php/targi-misje-i-gieldy-kooperacyjne/articles/gielda-kooperacyjna-future-match-2012-na-targach-cebit-hanower-6-10-marca-2012-r.html
« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.