Konferencja "Polish Industry Day '23" - możliwości współpracy polskich przedsiębiorców z NATO – 21.11.2023

07/11/2023

Ministerstwo Rozwoju i Technologii i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - Centrum Rozwoju MŚP zapraszają do udziału w konferencji skierowanej do polskich przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z poszczególnymi agencjami Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego – NATO.

Współpraca z NATO obejmuje szeroki aspekt branżowy, dotyczący towarów i usług codziennego użytku, infrastruktury krytycznej, infrastruktury informatycznej, ochrony cyberprzestrzeni, usług biurowych, budowlanych, szkoleniowych, transportowych i magazynowych, usług doradczych, wsparcia misji pokojowych oraz uzbrojenia.

Wszystkie zakupy dokonywane są na zasadach konkurencyjnych – ogłaszania przetargów, w których mogą uczestniczyć firmy wyłącznie z państw członkowskich NATO. Szczegóły dotyczące pozyskiwania kontraktów w ramach NATO zaprezentują eksperci – pracownicy poszczególnych agencji NATO.

Obecni będą także przedstawiciele Polskiego Funduszu Rozwoju i Departamentu Innowacji Ministerstwa Obrony Narodowe, którzy przybliżą możliwości udziału polskich przedsiębiorców w specjalnych programach akceleracyjnych NATO, w tym akceleratora DIANA i skorzystania z funduszy NATO na rozwój przedsiębiorstwa.

Konferencja odbędzie się w języku polskim i angielskim. W zakresie języka angielskiego, organizator zapewni tłumaczenie.

Termin na rejestrację udziału w wydarzeniu trwa do 16 listopada 2023 r. 

Zapisy i szczegółowe informacje na stronie: https://een.org.pl/component/parpevents/?view=details&id=3297


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.