Bezpłatne spotkanie B2B podczas wydarzenia pt. „Technologie zeroemisyjne w gospodarce morskiej” – 11.10.2023 r., Gdańsk

31/08/2023

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i  Innovation Norway serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu pt. „Technologie zeroemisyjne w gospodarce morskiej” oraz spotkaniach biznesowych z norweskimi firmami podczas trwania największych targów morskich w Europie Środkowej i Wschodniej: Baltexpo 2023 w Gdańsku.

Wydarzenie odbędzie się 11 października 2023 r. w godzinach 11:30 – 20:30 i skierowane jest do firm, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim w następujących obszarach:

  • przemysł offshore, energetyka morska, energetyka wiatrowa, morskie elektrownie wiatrowe,
  • nowe, innowacyjne produkty, usługi i rozwiązania, w tym technologie cyfrowe dla przystani, portów i ośrodków żeglarskich,
  • nowoczesna infrastruktura, budownictwo wodne i nadbrzeżne, zagospodarowanie zbiorników wodnych,
  • neutralne dla środowiska procesy produkcji, budowy, naprawy jachtów i łodzi, produkcja wyposażenia i urządzeń.

Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny. Do wejścia na teren targów Baltexpo konieczna jest wejściówka, którą Państwo nabywacie we własnym zakresie. Oficjalnymi językami wydarzenia są polski i angielski.

Liczba miejsc na seminarium, zwiedzanie portu i kolację jest ograniczona. Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację do dnia 06.10.2023 r.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

·        Justyna Kizlich +48 22 432 88 47

·        Artur Janusz +48 22 432 88 08


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.