The Tipping Point is here! - platforma wymiany wiedzy w zakresie zielonej i cyfrowej transformacji

30/08/2023

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Innovation Norway zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu „The Tipping Point is here!”, które odbędzie się 27 września 2023 r. o godz. 15:30 w Pakkhuset – ścisłym centrum norweskiej stolicy podczas trwania konferencji Oslo Innovation Week.

„The Tipping Point is here!” to platforma wymiany wiedzy, która pozwala omówić współczesne wyzwania związane z zieloną i cyfrową transformacją w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowej oraz przedyskutować najnowsze rozwiązania w tym obszarze. Ponadto stanowi świetną okazję do nawiązania kontaktów z najlepszymi firmami i rozwoju współpracy.

Na wydarzeniu pojawi się ponad 100 twórców najbardziej innowacyjnych start-upów oraz scale-upów z Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania w zakresie zielonych technologii.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział, należy się zarejestrować do 20.09.2023: https://networking-oslo-innovation-week.b2match.io/. Istnieje możliwość zaprezentowania swojej firmy na forum wydarzenia.

Dodatkowych informacji udzielają:

p. Artur Janusz, e-mail: artur_janusz@parp.gov.pl, telefon: 22 432 88 08,

p. Justyna Kizlich, e-mail: justyna_kizlich@parp.gov.pl, telefon: 22 432 88 47.


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.