Bezpłatne webinarium „Sektor meblarski w Meksyku - meble i artykuły do dekoracji wnętrz” – 30.05.2023 r., godz. 15.00

25/05/2023

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium, które odbędzie się 30 maja 2023 roku o godzinie 15.00.

Przemysł meblarski w Meksyku jest jednym z sektorów o największym udziale na rynku i najwyższych wskaźnikach aktywności handlowej. Według danych Stowarzyszenia Producentów Mebli w Jalisco (AFAMJAL), w meksykańskim przemyśle meblarskim działa ponad 30 tys. aktywnych firm, które generują około 150 tys. bezpośrednich miejsc pracy na całym terytorium kraju. Liczby te odzwierciedlają rozwój sektora. Otwarcie się w kierunku nowych odbiorców, to jednocześnie atrakcyjny cel dla polskich przedsiębiorców, którzy widzą możliwości biznesowe w tym obszarze. A dzięki ciągłemu rozwojowi urbanistycznemu największych miast, zapotrzebowanie na artykuły z branży meblarskiej znacznie wzrasta.

Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są do 30 maja 2023 roku, do godz. 15:00.

https://www.paih.gov.pl/webinarium-sektor_meblarski_w_Meksyku#

Webinarium będzie prowadzone w języku polskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia przyjmowania aplikacji.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: patrycja.staszewska@paih.gov.pl


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.