Webinarium: Dlaczego warto zacząć eksportować jabłka do Indonezji w 2023 roku? – 16.05.2023 r., godz. 10.00

09/05/2023

W imieniu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa zaprasza na webinarium: Dlaczego warto zacząć eksportować jabłka do Indonezji w 2023 roku?, które odbędzie się 16 maja 2023 r., godz. 10.00.  

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie wejść na rynek indonezyjski z polskimi jabłkami, zapraszamy na nasze webinarium. Na spotkaniu poznasz funkcjonowanie rynku jabłek w Indonezji oraz preferencje konsumentów w tym kraju. Dowiesz się również, jak wykorzystać istniejący potencjał współpracy z polskimi eksporterami i jak skutecznie nawiązywać kontakty biznesowe. Wszystko to, aby skutecznie wprowadzić ofertę eksportową na rynek indonezyjski.

Skorzystaj z okazji, aby zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności potrzebne do rozwoju Twojego biznesu na rynku Indonezji. Dołącz do nas już teraz!

Szczegółowe informacje na stronie:

 https://www.gov.pl/web/kowr/webinarium-dlaczego-warto-zaczac-eksportowac-jablka-do-indonezji-w-2023-roku). 

Podmioty zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres: eksporter@kowr.gov.pl


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.