Bezpłatne spotkanie informacyjne online pt. „Fundusze Europejskie szansą na rozwój przedsiębiorstw” - 31.05.2023 r., godz. 10.00

08/05/2023

Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu we współpracy z Europe Direct Opole zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym online pt. „Fundusze Europejskie szansą na rozwój przedsiębiorstw”, które odbędzie się w dniu 31.05.2023 r. w godz. od 10.00 do 11.00.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Głównego Punktu Funduszy Europejskich w Opolu, Pani Marzena Borecka, która przedstawi ogólne informacje o programie FENG oraz Pani Marta Mazurkiewicz, która przedstawi ofertę Sieci PIFE.

Ponadto podczas spotkania wystąpi Pan Michał Durzyński, zastępca dyrektora OCRG, który przedstawi Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w spotkaniu, które odbędą się poprzez platformę ClickMeeting. Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu spotkania. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na spotkanie.

Udział w spotkaniu można zgłosić przez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do 30.05.2023 r. na m.stylska@spp.opole.pl

           


Formularz rejestracyjny
« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.