Bezpłatne szkolenie online pt. Markowa Tarcza Inflacyjna. Jak budować mocną markę i nie walczyć ceną? - 15.03.2023 r., godz. 10.00

22/02/2023

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu we współpracy z Europe Direct Opole zaprasza firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. „Markowa Tarcza Inflacyjna. Jak budować mocną markę i nie walczyć ceną?”, które odbędzie się w dniu 15.03.2023 r. w godz. od 10.00 do 16.00.

Masz firmę? Zajmujesz się biznesem i marketingiem? Chciałabyś, by klienci ustawiali się w kolejce po Twój produkt i usługę i nie marudzili, że jest droga? Pomożemy Ci. To szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Podczas szkolenia poznasz zasady budowania mocnej marki, którą kupuje mózg. Będziesz wiedział jak zawalczyć o uwagę i przekonać klienta do zakupu.

Cel szkolenia:

- Stworzysz mocną markę i przestaniesz walczyć ceną.
- Homo Tiktokus - poznasz współczesnego klienta.
- Pokonasz konkurencję - nauczysz się pisać do mózgu klienta i tworzyć lepsze treści.

Dla kogo szkolenie? Szkolenie skierowane do przedsiębiorczyń i przedsiębiorców - jeśli nie mają milionów na promocję, a chcą efektów. Proste wskazówki do komunikacji do wdrożenia dla osób, które same zajmują się promocją.

Szkolenie poprowadzi Pani Joanna Burdek - strateżka, copywriterka, wykładowczyni, pisarka. Pracowała w znanych agencjach reklamowych, prowadząc projekty dla dużych marek i instytucji. Ukończyła warszawską Szkołę SAR i ma dyplom strateżki marketingowej. Wykłada e-marketing, strategię digital na Uniwersytecie Papieskim i Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Jest współopiekunką studiów Brand Manager WSB w Gdyni. Pracowała z takimi markami jak Continental, O bag, Zamek Wawel, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Jest autorem w Marketer+, Sprawnym Marketingu i innych portalach marketingowych. Prowadzi szkolenia ze strategii marki, nowych trendów. Jest autorką pierwszego w Polsce szkolenia o NeuroCopywritingu.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Udział w szkoleniu można zgłosić poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 14.03.2023 r. na adres e-mail: m.stylska@spp.opole.pl O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Formularz
Program

« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.