Wyjazd przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu na targi Grüne Woche 2023 do Berlina w terminie 25.01.2023 r.

04/01/2023

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki oraz Oleski Klaster Dobrej Żywności „Oleski Koszyk” organizuje grupowy wyjazd przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu na targi Grüne Woche 2023 do Berlina w terminie 25.01.2023 r.

Targi Grüne Woche to największe wydarzenie targowo- wystawiennicze na świecie związane z branżą przetwórstwa rolno- spożywczego, zdrową i ekologiczną żywnością, rozwojem obszarów wiejskich, ochroną klimatu poprawą efektywności  energetycznej na obszarach wiejskich oraz szeroko rozumianym agrobiznesem.

Wyjazd realizowany jest w ramach projektu KOOP II, dzięki czemu uczestnicy nie ponoszą kosztu transportu i ubezpieczenia. Po stronie uczestników pozostaje koszt zakupu biletów wstępu na targi (ok. 15 EUR/1os.) oraz ewentualnych posiłków na trasie.

Wyjazd dedykowany jest przedsiębiorcom oraz przedstawicielom instytucji otoczenia biznesu z terenu województwa opolskiego.

Wstępny program wyjazdu:

5:00 – zbiórka uczestników wyjazdu na parkingu obok hali widowiskowej STEGU Arena w Opolu, ul. Oleska 70 (możliwość darmowego całodobowego parkowania).

10.30 – przyjazd na targi

11:00 – 17:00 – indywidualne zwiedzanie targów

17:30 – wyjazd w drogę powrotną do Opola

23:00 – przyjazd do Opola

Zapisy oraz bliższe informacje: r.kulig@ocrg.opolskie.pl


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.