Bezpłatne szkolenie i indywidualne konsultacje online pt. "Podatek VAT w obrocie międzynarodowym - planowane zmiany na 2023 r. i podsumowanie zmian roku 2022"

21/11/2022

Serdecznie zaprasza firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu i indywidualnych konsultacjach online pt. "Podatek VAT w obrocie międzynarodowym - planowane zmiany na 2023 r. i podsumowanie zmian roku 2022". 

Szkolenie odbędzie się w dniu 15.12.2022 r. w godz. od 09.00 do 14.00. Indywidualne konsultacje odbędą się w terminach indywidualnie ustalonych z firmami.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu i indywidualnych konsultacjach. Szkolenie i indywidualne konsultacje odbędą się poprzez platformę ClickMeeting.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Szkolenie i indywidualne konsultacje skierowane są do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Szkolenie i indywidualne konsultacje poprowadzi Pan Hubert Grzyb - doradca podatkowy, adwokat. Założyciel kancelarii HGtax specjalizującej się w prawie podatkowym. Ekspert w zakresie podatku od towarów i usług (VAT). Doradzał w skomplikowanych projektach dotyczących podatku VAT na rzecz polskich oraz zagranicznych firm. Doświadczony wykładowca, głównie w tematyce podatku od towarów i usług. Przeprowadził ok. 500 szkoleń, w tym m. in. dla pracowników organów podatkowych, doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów. Autor publikacji z zakresu podatku VAT oraz podatków dochodowych.

Ponadto podczas szkolenia wystąpi Pani Aleksandra Szubryt, Kierownik Inkubatora Przedsiębiorczości Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu i przedstawi PNT jako opolski ekosystem innowacji.

Udział w szkoleniu i indywidualnych konsultacjach można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego e-mailem do dnia 14.12.2022 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl. O udziale w szkoleniu i indywidualnych konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu i konsultacjach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Projekt Enterprise Europe Network finansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu Single Market na lata 2022 – 2025 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Program
Formularz rejestracyjny


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.