Bezpłatne spotkania B2B dla branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej – Kraków, 16-30.11.2022

25/10/2022

W imieniu Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej zapraszamy do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się przy okazji targów HoReCa / Gastrofood / Enoexpo 2022 – prestiżowego wydarzenia z wieloletnią tradycją, odbywającego się w Krakowie.

Targi te są jedną z najważniejszych imprez branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej w Polsce i są obecne na rynku nieprzerwanie od ponad 29 lat. Łączą wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii Wiedzy HORECA® i ENOEXPO® z precyzyjnie dobranymi gośćmi specjalnymi oraz kulinarnym show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów. Połączenie powyższych wydarzeń z obecnością dużej liczby producentów i importerów wina jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich produktów klientom z branży HoReCa i znalezienia dystrybutora na tym dynamicznie rozwijającym się rynku. To jedyne tego typu wydarzenie w Europie, które gromadzi tak wielu przedstawicieli przemysłu winiarskiego, branży HoReCa i branży Gastrofood pod jednym dachem.

Spotkania B2B odbędą się w trybie hybrydowym – online (16-30.11.2022) oraz, dla chętnych, spotkania na miejscu w dniach odbywania się targów (16-18.11.2022). Rejestracja na spotkania B2B: https://horeca-gastrofood-enoexpo-2022.b2match.io/page-1681

Firmy zainteresowane udziałem w spotkaniach mają możliwość zarejestrowania swoich profili  i umawiania spotkań B2B poprzez dedykowaną platformę internetową. Udział w spotkaniach jest BEZPŁATNY.

TEMATYKA SPOTKAŃ I BRANŻE, DO KTÓRYCH ADRESOWANE SĄ SPOTKANIA:

  • przemysł winiarski
  • napoje alkoholowe
  • produkty spożywcze i napoje: tradycyjne, bio, “free from”, funkcjonalne itp.
  • napoje bezalkoholowe, kawa, herbata
  • słodycze i produkty cukiernicze
  • produkty nabiałowe
  • warzywa, owoce, bakalie ( świeże, suszone, konserwowe )
  • sprzęt dla restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni
  • sprzęt dla hoteli, pensjonatów, obiektów rekreacyjnych

Więcej informacji o targach: https://www.horeca.krakow.pl/pl/ https://enoexpo.krakow.pl/pl/

Lokalizacja: Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

https://expokrakow.com/pl/kontakt.html


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.