„BREXIT - Jak prowadzić handel i świadczyć usługi po nowemu?” - webinarium, 26 października 2022

19/10/2022

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy firmy do udziału w webinarium pt. „BREXIT - Jak prowadzić handel i świadczyć usługi po nowemu?”, które odbędzie się w dni 26.10.2022

Webinarium dotyczy uwarunkowań obrotu towarowego z Wielką Brytanią po Brexicie. W jego trakcie zapoznasz się z dokumentowaniem transakcji obrotu towarowego UE-UK. Dowiesz się jakie formalności trzeba wypełniać po opuszczeniu Wielkiej Brytanii przez Unię Europejską! Podczas webinarium skupimy się na potwierdzonych informacjach oraz na tym jak Brexit może wpłynąć na twoją działalności i stosunki z partnerami handlowymi z Wielkiej Brytanii. Webinarium pozwoli Ci odpowiedzieć na pytania pojawiające się w związku z wątpliwościami wynikającymi z handlu z partnerami z Wielkiej Brytanii. Webinarium jest realizowane w ramach ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Projekt Enterprise Europe Network jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Po transmisji nagranie webinarium wraz z prezentacją będą dostępne na YouTube na profilu PARP.

Szczegóły na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=3013


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.