Bezpłatne stoisko informacyjno-promocyjne dla firmy z branży medycznej podczas targów MEDICA 2022

17/10/2022

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy firmy z branży medycznej do skorzystania z stoiska informacyjno-promocyjnego podczas targów MEDICA, w ramach którego zainteresowane firmy mogą:

  • wyświetlać filmy promocyjne na dostępnych ekranach,
  • skorzystać ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi,
  • prezentować materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety itp.).

Targi MEDICA to jedne z najważniejszych imprez wystawienniczych związanych z branżą medyczną. Każdego roku ponad 3000 wystawców z całego świata prezentuje swoje najnowsze urządzenia, produkty i systemy do opieki ambulatoryjnej i szpitalnej.

Uwaga! Materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Informujemy, że firmy zainteresowane udziałem w wydarzeniu we własnym zakresie pokrywają koszty związane z udziałem w targach (w tym koszty zakupu biletów wstępu, dojazdu i zakwaterowania).

Firmy zainteresowane prosimy o kontakt z malgorzata_brodzicka@parp.gov.pl.

Dodatkowo w ramach targów organizowane są przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network spotkania b2b „Medica Healthcare Brokerage Event 2022”. 

  • online, w dniach 1 września - 15 grudnia 2022
  • stacjonarnie w trakcie trwania targów, w dniach 14-17 listopada 2022 r.

Formularz rejestracyjny online oraz więcej informacji o giełdzie kooperacyjnej znajduje się na stronie https://medica-healthcare-brokerage-event-2022.b2match.io/


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.