KONFERENCJA - ODPORNA GOSPODARKA DZIĘKI CYFRYZACJI I PRZEMYSŁOWI 4.0 | Wrocław 4.10.2022

28/09/2022

W Imieniu organizatorów zapraszamy na kolejną odsłonę konferencji z obszaru cyfryzacji i Przemysłu 4.0,  która odbędzie się pod hasłem: ODPORNA GOSPODARKA DZIĘKI CYFRYZACJI I PRZEMYSŁOWI 4.0 w dniu 4.10.2022, w godz.10:00-14:00. 

Tegoroczna konferencja  poświęcone będzie wyzwaniom i aktywnościom, jakie mogą podjąć przedsiębiorcy w kontekście niestabilnej sytuacji gospodarczej i geopolitycznej.

Podczas konferencji omówione zostaną trendy makroekonomiczne i perspektywy rysujące się przed firmami. Zaprezentowane zostaną przykłady dobrych praktyk - działań pozwalających na podniesienie efektywności energetycznej firm oraz kwestie zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa danych. Przedstawione zostaną najnowsze technologie Przemysłu 4.0, trendy i kierunki rozwoju.

Konferencję adresujemy do szerokiego kręgu firm: związanych z  produkcją i logistyką, dostawców maszyn i urządzeń, jak również do firm IT tworzących oprogramowanie dla przemysłu. Zapraszamy strategów biznesowych, liderów transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwach, managerów.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie wydarzenia: 

https://ahk.pl/pl/odporna-gospodarka-dzieki-cyfryzacji-i-przemyslowi-40

Konferencja będzie prowadzona w języku polskim i tłumaczona na niemiecki.

Miejsce: The Bridge MGallery Hotel Collection, Plac Kadedralny 8, 50-329 Wrocław

Termin rejestracji: 29.09.2022


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.