Bezpłatne szkolenie online pt. „Wykorzystaj trendy do wejścia na rynki zagraniczne. Przygotowanie do rozwoju sprzedaży - rynek czeski, niemiecki i francuski” - 06.09.2022

23/08/2022

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. „Wykorzystaj trendy do wejścia na rynki zagraniczne. Przygotowanie do rozwoju sprzedaży - rynek czeski, niemiecki i francuski” w trakcie którego dowiesz się jakie narzędzia i dobre praktyki przybliżą Cię do osiągania najlepszych wyników sprzedaży na rynkach zagranicznych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 06.09.2022 r. w godz. od 12.00 do 13.30 i skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Webinar poprowadzi Pan Jakub Machała, doradca Google w programie Firmy Jutra. Na co dzień wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach marketingu internetowego. Buduje strategie działań, szkoli, doradza i pomaga im szerzej zaistnieć zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych.

W trakcie spotkania, bazując na przykładzie rynków: czeskiego, niemieckiego, francuskiego doradca  Google z programu Firmy Jutra podpowie:

  • dlaczego warto rozważać nowe rynki dla swoich produktów;
  • jakie są najnowsze trendy w sprzedaży przez internet;
  • jak sprawdzić demograficzny i ekonomiczny profil wybranych krajów;
  • jak przeanalizować działania konkurencji na rynkach zagranicznych;
  • jak sprawdzić, czego szukają twoi potencjalni klienci w innych krajach.

Dla kogo jest to szkolenie? Szkolenie dedykowane jest sprzedawcom przedsiębiorcom, którzy chcą rozwinąć sprzedaż na rynkach zagranicznych. Dowiesz się, w jaki sposób przygotować analizę potrzeb do eksportu i o co zadbać aby zwiększyć szansę na sprzedażowy sukces.

Co zyskujesz? W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą przeanalizować potrzeby klientów na rynkach docelowych. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting. Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie. Udział w szkoleniu można zgłosić poprzez odesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 05.09.2022 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.

Formularz rejestracyjny
« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.