Polskie stoisko informacyjno-promocyjne na targach GITEX GLOBAL 2022 w Dubaju, 10-14 października 2022 r.

18/08/2022

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy do skorzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego podczas targów GITEX GLOBAL w Dubaju, terminie 10-14 października 2022 r. Polskie firmy będą mogły korzystać z niego, by promować swoją ofertę i umawiać spotkania biznesowe.

Targi GITEX GLOBAL to jedno z najważniejszych na świecie wydarzeń dla szeroko rozumianej branży nowoczesnych technologii. Co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony polskich firm. W 2021 r. swoją ofertę promowało na nich ponad 100 firm z naszego kraju.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku zostanie umożliwione:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań biznesowych,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych.

Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na GITEX GLOBAL, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami prosimy o kontakt w terminie do 10 września 2022 r. na adres anastazja_kaczmarek@parp.gov.pl


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.