Bezpłatne polskie stoisko informacyjno-promocyjne dla branży medycznej na targach Rehacare 2022 w Dusseldorfie

04/08/2022

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy polskie firmy i startupy z branży medycznej do udziału i nieodpłatnego skorzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego, które zostanie zorganizowane na targach Rehacare 2022 w Dusseldorfie w dniach 14-17 września 2022 r.

Targi Rehacare to jedne z najważniejszych imprez wystawienniczych adresowanych do podmiotów działających w obszarach związanych z rehabilitacją, profilaktyką, integracją i opieką.

Celem organizacji stoisk jest promocja oferty polskich firm działających w branży medycznej wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskich stoiskach zostanie umożliwione:

  • prezentacja materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych na dostępnych ekranach,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi.

Wszystkie firmy zainteresowane osobistym skorzystaniem z powyższej oferty, we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, zakwaterowania i biletów wstępu na targi.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z 

Agnieszką Promianowską, agnieszka_promianowska@parp.gov.pl


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.