Polsko- Rumuńskie Forum Ekonomiczne 22 czerwca 2022 podczas Kongresu590

15/06/2022

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym Polsko- Rumuńskim Forum Ekonomicznym podczas 7 edycji Kongresu590 pt. „Łączymy Wszystkich”, który podejmie różnorodne zagadnienia dotyczące współpracy, wyznaczenia nowych celów oraz zacieśniania relacji gospodarczych i politycznych pomiędzy Polską i krajami regionu Trójmorza, w tym Rumunii.

Spotkanie podzielone będzie na następujące obszary tematyczne: odbudowa Ukrainy, energetyka i obronność.

W każdym z nich wystąpią przedstawiciele polskiego i rumuńskiego rządu, instytutów badawczych, organizacji biznesowych i przedsiębiorcy. Forum będzie także okazją do znalezienia partnerów biznesowych (spotkania B2B), zapoznania się z planami inwestycyjnymi oraz potrzebami technologicznymi obu krajów.

Do udziału w Forum zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów, jednostek administracji publicznej i instytutów badawczych zainteresowanych nawiązaniem współpracy lub wymianą wiedzy i doświadczeń z rumuńskimi partnerami.

Forum organizowane jest wspólnie przez Krajowa Izbę Gospodarczą, Ambasadę Rumunii w Polsce oraz Kongres 590.

Termin: 22.06.2022 r. w godz. 12:00-16:45

Miejsce: Kongres 590  (PTAK WARSAW EXPO,  Aleja Katowicka 62, Nadarzyn)

REJESTRACJA: https://formularze.kig.pl/pl/2022-06-22/    


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.