Polskie stoisko dla firm z branży medycznej na targach FIME 2022 - 27-29 lipca 2022, USA

26/05/2022

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza firmy z branży medycznej do udziału i bezpłatnego skorzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego, które zostanie zorganizowane na targach Florida International Medical Expo (FIME) 2022 odbywających się w dniach 27-29 lipca 2022 r. w Miami Beach, USA.

FIME to wiodące targi medyczne, gromadzące tysiące producentów, dystrybutorów, dostawców urządzeń i sprzętu medycznego, w których w tym roku planowany jest udział przeszło 700 wystawców z przeszło 40 krajów z całego świata, w tym ze Stanów Zjednoczonych, Ameryki Środkowej, Ameryki Południowej i Karaibów.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm działających w branży medycznej wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku zostanie umożliwione:

  • wyświetlanie filmów promocyjnych na dostępnych ekranach,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety itp.).

Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w wydarzeniu. Wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem z powyższej oferty, we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, zakwaterowania oraz biletów wstępu na targi.

Firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska prosimy o kontakt z Agnieszką Promianowską, agnieszka_promianowska@parp.gov.pl


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.