Bezpłatna platforma kooperacyjna przeciwdziałająca negatywnym skutkom zerwanych łańcuchów dostaw - Supply Chain Resilience

29/04/2022

Najnowszym projektem sieci Enterprise Europe Network skierowanym do przedsiębiorców dotkniętych konfliktem w Ukrainie jest specjalna bezpłatna międzynarodowa platforma kooperacyjna Supply Chain Resilience opracowana przez Europejską Platformę Współpracy Klastrów (ECCP) oraz Komisję Europejską.

Jej celem jest złagodzenie skutków utraconych w wyniku wojny kontaktów handlowych poprzez nawiązanie nowych partnerstw biznesowych mogących podtrzymać zaopatrzenie na określone dobra, pozyskując je z innych źródeł.

Platforma łączy te firmy, które szukają danych towarów, z tymi które mogą je zaoferować. Jest przeznaczona zarówno dla przedsiębiorstw, jak i organizacji humanitarnych. Rejestracja na platformę odbywa się za pośrednictwem formularza online, w którym należy opisać swoją działalność, co mamy do zaoferowania lub czego szukamy i z kim chcielibyśmy nawiązać kontakt. Następnie możemy przeglądać oferty i umawiać się na spotkania z wybranymi partnerami.

Do platformy Supply Chain Resilience przystąpiło już blisko 600 podmiotów z kilkudziesięciu państw.

Wśród nich jest też ponad 70 firm z Ukrainy, które chętnie nawiążą relacje biznesowe z polskimi podmiotami.  Od produkcji rolnej i nawozy, po IT i przemysł ciężki.

Dołącz już dziś do bezpłatnej platformy na rzecz nawiązywania łańcuchów dostaw.

Platforma dostępna pod linkiem: https://bit.ly/międzynarodowe_łańcuchy_dostaw


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.