Podsumowanie projektu DIGIT-ME - spotkanie online w dniu 21.04.2022 r. o godz. 12.00

15/04/2022

W imieniu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. pragniemy poinformować, iż w dniu 21 kwietnia 2022 roku o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie podsumowujące prace w projekcie: DIGIT-ME – effective support of digitalization of small and medium manufacturing enterprises / DIGIT-ME skuteczne wspieranie digitalizacji w małych i średnich przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Do udziału zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu oraz MŚP, które zainteresowane są tematyką digitalizacji w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Podczas wydarzenia partnerzy projektu z Polski, Czech i Finlandii przedstawią rezultaty działań zrealizowanych w ramach projektu oraz podzielą się z uczestnikami dobrymi praktykami z zakresu wspierania digitalizacji.

Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams, link do wydarzenia zostanie przesłany na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Więcej informacji:

Barbara Pasiut

e-mail: barbara.pasiut@tarr.org.pl 

tel.: 56 699 54 87 

 


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.