Oferty współpracy biznesowej dla firm z branży metalowej i meblarskiej

15/03/2022

Branża metalowa:

OFERTA NR 1  Niemiecka firma, które dostarcza części filtrów dla różnych gałęzi przemysłu, poszukuje partnerów do produkcji części filtrów dostosowanych do potrzeb klienta. Zakres usług to gięcie i spawanie oraz obróbka CNC (komputerowe sterowanie numeryczne), wykonane zgodnie ze specyfikacją niemieckiej firmy. Oferowana jest długoterminowa umowa o podwykonawstwo.

OFERTA NR 2  Grecka firma projektuje i produkuje piece opalane drewnem, naftą lub olejem opałowym oraz kominki do wnętrz. Firma poszukuje partnera z doświadczeniem w cięciu, gięciu, montażu, a przede wszystkim spawaniu blach do outsourcingu dużej części procesu produkcyjnego.


Branża meblarska:

OFERTA NR 1  Holenderska firma zajmująca się akcesoriami oferuje umowę outsourcingową potencjalnym europejskim producentom oryginalnego projektu (ODM), którzy mogą produkować biurka i krzesła gamingowe. Meble do gier muszą być wygodne, stylowe, solidne i trwałe. Potencjalny partner musi mieć zrównoważony sposób myślenia, proces produkcyjny i produkty.

Firmy z sektora MŚP z województwa opolskiego zainteresowane powyższymi ofertami proszone są o kontakt na adres: a.zachon@spp.opole.pl lub m.stylska@spp.opole.pl


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.