Bezpłatne szkolenie i indywidualne konsultacje online pt. „System INTRASTAT w teorii i praktyce – aktualności i zmiany na 2022 r.” w dniu 29.03.2022 r. w godz. od 8.30 do 13:30

10/03/2022

Serdecznie zaprasza firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu i indywidualnych konsultacjach online pt. „System INTRASTAT w teorii i praktyce – aktualności i zmiany na 2022 r.”

Szkolenie odbędzie się w dniu 29.03.2022 r. w godz. od 8.30 do 13:30. Konsultacje odbędą się w dniu 04.04.2022 r., w godzinach indywidualnie ustalonych z firmą. Czas trwania konsultacji to jedna godzina zegarowa. 

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu lub/i indywidualnych konsultacjach. Szkolenie i konsultacje odbędą się poprzez platformę ClickMeeting.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie lub/i indywidualne konsultacje.

Szkolenie i indywidualne konsultacje skierowane są do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Szkolenie i indywidualne konsultacje poprowadzi Pan Arkadiusz Firlej, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Certyfikowany trener. Ekspert w zakresie omawianych zagadnień. Od ponad 20 lat zawodowo związany z tematyką celną. Były pracownik administracji celnej. Doświadczenie oraz umiejętności praktyczne zdobywał jako funkcjonariusz celny. Następnie współpracował zarówno z mniejszymi firmami jak i z dużymi międzynarodowymi korporacjami. Praktyk w dziedzinie odpraw celnych, doradca w zakresie AEO. Trener oraz konsultant z wieloletnim stażem w bezpośrednim stosowaniu przepisów celnych.

Udział w szkoleniu lub/i indywidualnych konsultacjach można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego e-mailem do dnia 25.03.2022 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

O udziale w szkoleniu lub/i konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu lub/i konsultacjach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Projekt Enterprise Europe Network finansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu Single Market na lata 2022 – 2025 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Program
Formularz zgłoszeniowy
« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.