Bezpłatne szkolenie online pt. „ABC cyfrowego eksportu w internecie - od czego zacząć?” - 23.02.2022 r. o godz. 10.00

08/02/2022

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. „ABC cyfrowego eksportu w internecie - od czego zacząć?”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 23 lutego 2022 r. w godz. od 10.00 do 11.15 i skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego,które są na początku swojej drogi do zdobycia zagranicznych klientów i rynków lub już prowadzą sprzedaż na rynkach zagranicznych, ale chcą to robić skuteczniej.

Co zyskujesz? Każdy uczestnik dzięki udziale w spotkaniu zdobędzie wiedzę o tym, w jaki sposób wykorzystać dostępne w Internecie narzędzia do wytypowania nowych, potencjalnych rynków docelowych, zrozumienia zagranicznych klientów, a także przygotowania firmy do wejścia na nowe rynki. W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra skoncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają poznać potencjał rynku zagranicznego. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Szkolenie poprowadzi Doradca Google w programie Firmy Jutra, Pani Ewa Wójcik. Entuzjastka szeroko pojętego marketingu internetowego i budowania zyskownych biznesów w sieci. Szczególnie interesuje się tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych Google Ads. Na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu online w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki. Prywatnie kocha sport, podróże i ludzi z ironicznym poczuciem humoru.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 21 lutego 2022 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Formularz zgłoszeniowy
Program

Enterprise Europe Network jest finansowany przez Komisję Europejską oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.