Bezpłatne szkolenie online pt. „Jak skutecznie zweryfikować zagranicznego kontrahenta” w dniu 25.11.2021 r. w godz. od 09.00 do 15.00

08/11/2021

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. „Jak skutecznie zweryfikować zagranicznego kontrahenta”, które odbędzie się w dniu 25.11.2021 r. w godz. od 09.00 do 15.00.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich firm. 

Szkolenie poprowadzi Pani Agnieszka Pawłowska - absolwentka Executive MBA Georgia University Atlanta oraz Doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej. Posiada 20 lat doświadczenia w Biznesie Międzynarodowym. Swoje doświadczenie zdobywała zarządzając Działami Eksportu w firmach produkcyjnych, z sukcesem wprowadzając i rozwijając produkty na rynkach zagranicznych, w tym na rynkach pozaeuropejski. Specjalizuje się w budowaniu strategii eksportowych dla firm, wprowadzaniu firm na rynki międzynarodowe, budowaniu wizerunku marki, sprzedaży eksportowej oraz w operacyjnym wsparciu eksportu.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć  w szkoleniu. Szkolenie odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 23.11.2021 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

*pierwszeństwo do zapisów będą miały firmy z woj. opolskiego

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu szkolenia lub jego odwołania w przypadku braku wystarczającej liczby uczestników lub wystąpienia innych istotnych okoliczności.     

Program

Formularz rejestracyjny


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.