Jak finansować biznes? Fundusze Europejskie, crowdfunding, Venture Capital - szkolenie online w dniu 26.10.2021 r.

19/10/2021

W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network przy Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Szczecinie zapraszamy właścicieli lub pracowników firm z województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego, którzy poszukują źródeł finansowania na rozwój swojej firmy do udziału w szkoleniu, które odbędzie się w dniu 26 października 2021 r. w godz. 10:00 - 14:00.

W ramach szkolenia zaprezentowane zostaną zasady finansowania w ramach różnych instrumentów:

·        ogólnie zasady Funduszy Europejskich oraz kierunki nowych programów,

·        na czym polega crowdfunding i dla kogo ten model finansowania jest najlepszy,

·        finansowanie związane z wejściem inwestycyjnym.

Ponadto druga część szkolenia będzie prowadzona przez ekspertów, którzy pokażą temat z drugie perspektywy, czyli tych którzy decydują o dofinansowaniu bądź wprowadzają daną firmę na platformę.

Wydarzenie poprowadzi p. Daria Wróbel, specjalista w zakresie finansowania przedsiębiorstw, od 2018 roku konsultant sieci Komisji Europejskiej Enterprise Europe Network wspierającej MŚP w rozwoju innowacyjności i internacjonalizacji.

Wśród prelegentów znajdą się także:

Zapraszamy do rejestracji!

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela konsultantka Enterprise Europe Network p. Daria Wróbel, e-mail: Daria.Wrobel@zut.edu.pl, tel. 725 292 808.

 


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.