Bezpłatne szkolenie online dla przedsiębiorców pt. „Aktualności i zmiany w przepisach celnych” w dniu 29.09.2021 r.

07/09/2021

Serdecznie zapraszamy firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. Aktualności i zmiany w przepisach celnych

Szkolenie odbędzie się w dniu 29 września 2021 r. w godz. od 09.00 do 15.00.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting.

Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome.

Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Szkolenie skierowane jest do mikro, małych i średnich firm z terenu woj. opolskiego.

Szkolenie poprowadzi Pan Arkadiusz Firlej - absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Certyfikowany trener. Ekspert w zakresie omawianych zagadnień. Od ponad 20 lat zawodowo związany z tematyką celną. Były pracownik administracji celnej. Doświadczenie oraz umiejętności praktyczne zdobywał jako funkcjonariusz celny. Następnie współpracował zarówno z mniejszymi firmami jak i z dużymi międzynarodowymi korporacjami. Praktyk w dziedzinie odpraw celnych, doradca w zakresie AEO. Trener oraz konsultant z wieloletnim stażem w bezpośrednim stosowaniu przepisów celnych.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 27 września  2021 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Szkolenie online finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014 – 2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju
i Technologii.

Formularz rejestracji
Program
« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.