Warsztaty on-line: Design Thinking dla firm w dniu 23.06.2021 r.

09/06/2021

Czy wiesz czym jest i jak działa metodyka Design Thinking? 

Jeżeli nie, to w imieniu organizatora zapraszamy przedstawicieli wszystkich zainteresowanych firm z sektora MSP na jednodniowy warsztat pokazujący podstawy tworzenia produktów i usług z zaangażowaniem klienta docelowego, który odbędzie się w dniu 23.06.2021 r. w godz. 9:00-15:00.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób angażować klientów w proces ulepszania własnych usług i produktów, jak przeprowadzać dobre wywiady, zbierać informację zwrotną a następnie przekładać ją na tworzenie innowacyjnych, dopasowanych do klienta rozwiązań.

Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy będą wiedzieli jak dobrze rozpoznać potrzeby i problemy potencjalnych klientów, jak wygenerować z nich ich rozwiązanie a następnie przetestować je na grupie docelowej.

Warsztaty poprowadzi p. Paweł Żebrowski, kierownik Działu Centrum Transferu Technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii, trener i praktyk Design Thinking w SHOPA Design & Strategy. Absolwent Uniwersytetów Szczecińskiego i Warszawskiego oraz Programu Top 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda w USA.

Warsztaty dla podmiotów, których przedstawiciele nie byli wcześniej uczestnikami poprzednich edycji.

Zapraszamy do rejestracji!
https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/design-thinking-dla-firm 


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.