Bezpłatne webinarium: Szanse i możliwości eksportowe polskich produktów i usług do Kanady – umowa CETA w teorii i praktyce - 06.04.2021 r.

02/04/2021

 Szanowni Państwo,

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z Polsko-Kanadyjską Izbą Gospodarczą oraz Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii zaprasza na bezpłatne webinarium: Szanse i możliwości eksportowe polskich produktów i usług do Kanady – umowa CETA w teorii i praktyce, które odbędzie się 6 kwietnia br. o godzinie 13:00.

Od momentu wdrożenia umowy o wolnym handlu między UE a Kanadą - CETA, łączna wymiana handlowa między Kanadą a UE przekroczyła 125 mld CAD (2019 rok), zaś między Polską a Kanadą - 3 mld CAD. To oznacza wzrost ponad 20% od 2017 roku.

Funkcjonowanie umowy CETA jeszcze zwiększyło konkurencyjność produktów pochodzących z UE na rynku kanadyjskim, m.in. dzięki zniesieniu ponad 99% ceł na produkty i usługi eksportowane do Kanady. Dodatkowo, rynek zamówień publicznych stał się otwarty dla europejskich, w tym polskich przedsiębiorstw. Aby skorzystać z tych możliwości i dowiedzieć się więcej o Umowie o wolnym handlu CETA oraz szansach jakie stwarza, zapraszamy do dołączenia do naszego webinarium.

Poniżej link do rejestracji:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/szanse-i-mozliwosci-eksportowe-polskich-produktow-i-uslug-do-kanady-umowa-ceta-w-teorii-i-praktyce/register?


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.