#zostanwpolsce - akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców z sektorów, które pandemia dotknęła najboleśniej.

09/10/2020

#zostanwpolsce to akcja mająca na celu wsparcie rodzimych przedsiębiorców z sektorów, które pandemia dotknęła najboleśniej. Zachęcamy do wybierania produktów polskich producentów, planowania wypoczynku w kraju oraz korzystania z usług firm rodzinnych, firm z polskim kapitałem.

Efektem będzie promocja polskiej marki w kraju i na świecie, edukacja, zwiększenie świadomości Polaków na temat celowości wybierania rodzimych produktów, zbudowanie patriotyzmu gospodarczego i społecznej solidarności.

Pierwszym etapem projektu było uruchomienie strony internetowej www.zostanwpolsce.com, na której, za pośrednictwem formularza: http://zostanwpolsce.szef.co/formularze/zgloszenie, firmy dotknięte kryzysem mogą się bezpłatnie prezentować. W mediach społecznościowych ruszyła grupa #zostanwpolsce.

Kolejny etap to budowa platformy komunikacyjnej, gdzie będą organizowane wirtualne wystawy branżowe, podczas których firmy zarejestrowane w programie, będą mogły promować swoje oferty specjalne, przygotowane na potrzeby wydarzenia. Wynikiem tych spotkań B2B będzie współpraca międzynarodowa i szeroko rozumiana promocja Polski na świecie. Inne formy wsparcia polskich firm są przygotowywane na bieżąco, w oparciu o sygnalizowane potrzeby.

„Zostań w Polsce” cieszy się coraz większą popularnością, kolejne firmy z różnych sektorów gospodarki dołączają do projektu. Do dziś zgłosiło się blisko 200 podmiotów, ich liczba stale rośnie, co świadczy o tym, że projekt wpisuje się w potrzeby przedsiębiorców zagrożonych upadłością.

Zapraszamy do rejestracji i bezpłatnej promocji swojej firmy!!


« wstecz

Projekt wspófinansowany przez Komisję Europejską oraz Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii ze Środków budżetu państwa.