Cykl bezpłatnych webinariów: Reguły INCOTERMS 2020 oraz Umowy o wolnym handlu w Unii Europejskiej: z Japonią, Wietnamem i Kanadą.

07/10/2020

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu Enterprise Europe Network zaprasza na cykl bezpłatnych webinariów, organizowanych z myślą o przedsiębiorcach oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani tematyką związaną z funkcjonowaniem, prowadzeniem oraz rozwojem firm działających w sektorze MŚP.

Reguły INCOTERMS 2020”,pozwoli na omówienie ogólnych zagadnień prawnych związanych z krajową i zagraniczną sprzedażą towarów.

W programie m.in.:

  • jak prawidłowo wybrać i zastosować reguły INCOTERMS;
  • poszczególne reguły INCOTERMS 2020 na przykładach;
  • jaki wpływ reguły INCOTERMS mają na podatek VAT i podatek dochodowy.

Zapraszamy 22 października 2020 roku, o godzinie 11:30.

Szczegółowe informacje oraz link do transmisji:

https://www.een.org.pl/component/content/article/63143:reguly-incoterms-2020-webinarium-22-pazdziernika-br

„Umowy o wolnym handlu w Unii Europejskiej: z Japonią, Wietnamem i Kanadą” to temat webinarium, na które zapraszamy 26 października br.

W programie:

  • umowy o wolnym handlu UE, jako element wspólnej polityki handlowej Unii Europejskiej;
  • obecny stan współpracy gospodarczej Polski z Japonią, Wietnamem i Kanadą;
  • szanse wzmocnienia współpracy gospodarczej polskich podmiotów z podmiotami działającymi na wybranych rynkach;
  • umowy o wolnym handlu, jako zagrożenie dla polskich podmiotów.

Szczegółowe informacje oraz link do transmisji:

https://www.een.org.pl/component/content/article/63239:umowy-o-wolnym-handlu-w-ue-z-japonia-wietnamem-i-kanada-webinarium-26-pazdziernika-br

Wszystkie webinaria prowadzone są przez doświadczonych praktyków, którzy posiadają ogromną wiedzę w omawianych przez siebie tematach. W ramach każdego wydarzenia przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zapraszamy do monitorowania aktualności i wydarzeń na naszej stronie internetowej oraz do obserwowania naszych aktywności w social mediach.

 


« wstecz

Projekt wspófinansowany przez Komisję Europejską oraz Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii ze Środków budżetu państwa.