Spotkania B2B - HORECA, GASTROFOOD, ENOEXPO 2019 - Kraków, 20-21 listopada 2019

31/10/2019

Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich, które odbędą się w dniach 20-21 listopada 2019 przy okazji targów HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO 2019 w Krakowie.

Targi te są jedną z najważniejszych imprez branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej w Polsce  i są obecne na rynku nieprzerwanie od ponad 26 lat. Łączą wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii wiedzy HORECA® z precyzyjnie dobranymi gośćmi specjalnymi oraz kulinarnym show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów. Połączenie powyższych wydarzeń, z obecnością dużej liczby producentów i importerów wina, jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich produktów klientom z branży HoReCa i znalezienia dystrybutora na tym dynamicznie rozwijającym się rynku. To jedyne tego typu wydarzenie w Europie, które gromadzi tak wielu przedstawicieli przemysłu winiarskiego pod jednym dachem.

Udział w spotkaniach brokerskich umożliwia polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowszymi trendami i technologiami związanymi z branżą, dzięki możliwości zwiedzenia targów.

Spotkania brokerskie skierowane są do przedstawicieli firm z branż:

•przemysł winiarski,
•napoje alkoholowe,
•produkty spożywcze i napoje, w tym kawa i herbata,
•wyposażenie i sprzęt dla restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych,
•wyposażenie hoteli, pensjonatów i obiektów wypoczynkowych.

Udział w spotkaniach brokerskich jest darmowy. Finansowane przez KE.

Więcej informacji i rejestracja na spotkania: https://horeca-gastrofood-enoexpo-2019.b2match.io/


« wstecz

Projekt wspófinansowany przez Komisję Europejską i Ministerstwo Rozwoju ze środków budżetu państwa.