Projek Future Heros.

13/11/2018

Szanowni Państwo,

zespół Fundacji Służby Rzeczypospolitej pragnie zaprosić młodych przedsiębiorców do udziału w projekcie Future Heros. Inicjatywa skierowana jest do osób działających poza wielkimi miastami, którzy są w stanie łączyć przedsiębiorczość z aktywnością społeczną, czyli aspirować do grona Future Heroes – bohaterów II stulecia RP. Kulminacją przedsięwzięcia będzie spotkanie networkingowo-szkoleniowe w Warszawie.

Projekt służy promowaniu postaw młodych przedsiębiorców i przedsiębiorczyń zaangażowanych społecznie. Zachęcamy do nadesłania zgłoszeń tych wszystkich, którym taka droga rozwoju odpowiada. Wszystkim, którzy wypełnią kwestionariusz dostępny na stronie www.futureheroes.pl pod zakładką „Zgłoś się” i zadeklarują udział w projekcie, umożliwimy dostęp do materiałów użytecznych w działaniach biznesowych i społecznych. Wybranych kandydatów zaprosimy na wspólne warsztaty w Warszawie, a pozostałym zapewnimy obserwowanie ich online. W ten sposób wszyscy będą mogli:

• poznać przykłady osób, które już z powodzeniem realizują działania biznesowe i społeczne,

• nauczyć się metod zarządzania własnymi emocjami i lepszego komunikowania się z otoczeniem,

• dowiedzieć się czegoś o technikach samomotywacji i wzmocnienia własnej energii działania,

• odkryć nowe możliwości korzystania z różnych dostępnych form mediów społecznościowych,

• dowiedzieć się co to są firmy turkusowe i jakie są wyniki ich działania,

• zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie budowania własnej marki,

• dołączyć do szeregów współpracowników dużych organizacji, zajmujących się dobroczynnością i filantropią, jeśli odpowiadać im będzie oferta tych organizacji,

Zgłoszenia można dokonać na stronie: www.futureheroes.pl.

Link do wydarzenia na Facebooku.


« wstecz

Projekt wspófinansowany przez Komisję Europejską oraz Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii ze Środków budżetu państwa.