Wsparcie dla przedsiębiorców Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł (STEP)!

31/08/2018

Jeśli  chcesz  sprawdzić swój pomysł na projekt oraz to, czy masz szansę uzyskać na niego dofinansowanie z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój - Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju  proponuje nowe narzędzie wsparcia dla przedsiębiorców – Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt (STEP) – I ścieżka Wstępna Weryfikacja Pomysłu na Projekt.

 STEP to przede wszystkim bezpłatna i kompleksowa  informacja. Nasi eksperci podpowiedzą Ci:

•    Jak napisać dobry projekt

•    Gdzie wnioskować o środki

•    Jak czytać kryteria konkursowe

•    Jak przełożyć pomysł na wniosek o dofinansowanie

•    Jak dopracować projekt w kontekście kryteriów konkursowych.

 

W ramach instrumentu otrzymasz bezpłatną analizę swojego pomysłu na projekt, wykonaną przez Eksperta z doświadczeniem w ocenie projektów.

 Jak skorzystać ze wsparcia z instrumentu STEP?

To bardzo proste:

- wejdź na stronę internetową www.poir.gov.pl/step,

- wypełnij i wyślij formularz do Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Konsultanci sprawdzą, czy pomysł wpisuje się w Program Inteligentny Rozwój lub wskażą inne źródła jego sfinansowania.

- jeśli pomysł wpisuje się w POIR, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju skontaktuje Cię z ekspertem branżowym lub ekspertem z zakresu analizy finansowej. Wspólnie z Tobą przygotuje on analizę mocnych i słabych stron Twojego pomysłu - pod kątem kryteriów konkursowych PO IR oraz podpowie Ci jak ubiegać się o dofinansowanie.

 

Dodatkowe informacje oraz dokumentacja w zakresie instrumentu są dostępne pod adresem: www.poir.gov.pl/step.

 


« wstecz

Projekt wspófinansowany przez Komisję Europejską oraz Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii ze Środków budżetu państwa.